Жовтень
Перший тиждень
Тема "Овочі. Фрукти"
Сенсорика. Дидактична гра "Чарівна торбинка" Матеріал: торбинка, муляжі фруктів або натуральні та готові до вживання яблуко, груша, слива або інші. Мета: формувати уявлення дітей про фрукти; розвивати вміння впізнавати і розрізняти їх: закріплювати кольори (червоний, жовтий, зелений) форму; формувати узагальнювальне поняття "фрукти"; розвивати зорову пам'ять, увагу.
Хід гри. Дорослий пропонує дитині по черзі діставати з "чарівної" торбинки фрукти, називати їх та їхній колір, форму. З допомогою питань дорослого дитина відповідає. Зразок: Це яблуко. Воно кругле, червоне, солодке. Його можна їсти. Дітям які ще недостатньо добре розмовляють допомагають дорослі Наприкінці зауважте що яблука та груші називають фруктами. Якщо використовували натуральні фрукти запропонуйте дітям скуштувати Наприкінці обговоріть смакові якості.


Аплікація "Об'ємні яблучка". Матеріал: альбомний лист на якому зображено силует дерева з листочками (намалювати або вирізати з кольорового паперу та наклеїти), клей, серветка червоного, зеленого кольору або двосторонній кольоровий папір.
Відриваємо шматочок від серветки червоного кольору, скатуємо його в кульку - це буде яблучко. Занурюємо його в клей і прикладаємо до дерева - яблучко спіле на дереві. Після того, як дитина зробить кілька червоних яблучок, запропонувати її зробити одне зелене яблуко - нестигле.
Запитайте у дитини: - Скільки зелених яблук на дереві? (Одне яблуко) - А скільки червоних яблук? (Багато яблук) - Яких яблук більше, червоних чи зелених? (Червоних яблук більше).
Бесіда-розповідь: - Яблука ростуть на деревах (яблуня) у саду (фруктовий сад). Вони бувають червоного, зеленого і жовтого кольору. Яблука - соковиті, солодкі або кисло-солодкі на смак. З яблук можна вичавити яблучний сік, зварити варення, компот, а можна приготувати яблучне пюре.
Дидактична гра "Розклади за кольором". Вчимося групувати предмети (овочі) за кольором. Запропонуйте дітям розкласти овочі по тарілочкам за кольором.
Другий тиждень
Тема "У бабусі на подвір'ї"
Третій тиждень
Тема "У бабусі на подвір'ї"

Аплікації "Качка" у техніці паперової мозаїки. Кольоровий папір потрібно порвати або порізати на шматочки і приклеювати їх.

Дидактична гра «Підбери яєчко за кольором». Для курочки кожного кольору треба підібрати яєчко такого ж кольору.


Вигадайте разом з дитиною власний сюжет або історію та обіграйте конструювання "Сільське подвір'я ".
Четвертий тиждень
Тема "Дерева. Ліс. Осінь"

Дидактична гра "Збери листочки ".
Мета: учити групувати за кольором, закріпити назви кольорів (жовтий, червоний, зелений); розвивати активний словник, дрібну моторику рук, вміння групувати предмети.